Przegląd: Z powodu pandemii nowotwory będą wykrywane w późniejszym stadium rozwoju

Pandemia COVID-19 utrudniła wykrywanie i leczenie chorób onkologicznych. W efekcie wielu chorych w naszym kraju zostanie później zdiagnozowanych i będzie wymagać bardziej zaawansowanego leczenia i intensywnej opieki – alarmują autorzy raportu „Rozwój terapii lekowych w leczeniu chorych na nowotwory”.

Zachęcamy do przeczytania pełnego artykułu w serwisie mp.pl

https://www.mp.pl/pacjent/onkologia/aktualnosci/244709,z-powodu-pandemii-nowotwory-beda-wykrywane-w-pozniejszym-stadium-rozwoju

Wszystkiego najlepszego w 2019 roku!

Z okazji nadchodzącego nowego roku 2019 życzymy Państwu zdrowia, pomyślności, wielu sukcesów i radości w nadchodzącym czasie.

Zespół Fundacji THORAX

Wizyta w Atenach

Podczas tygodniowego kursu Konrad miał możliwość odwiedzić m. in. kawiarnię prowadzoną przez osoby z wykluczane np. z powodu niepełnosprawności, ośrodek pomocy i aktywizacji imigrantów, czy też Akademię Przedsiębiorczości. Z pewnością te przykłady i zdobyte doświadczenie będą wykorzystane w przyszłym rozwoju Fundacji THORAX.

W dniach 04.06-08.06 nasz wolontariusz Konrad Zuzda uczestniczył w szkoleniu Nowe Wyzwania – Europejskie Doświadczenia. Szkolenie polegało na prezentacji przez greckiego partnera dobrych praktyk wśród NGO w Atenach.

Witamy na stronie Fundacji THORAX!

Witamy na stronie internetowej Fundacji rozwoju profilaktyki, diagnostyki i leczenia chorób klatki piersiowej – THORAX!

Zapraszamy do zapoznania się z treścią stroną – naszą działalnością, wizją i naszymi celami. Strona jest nadal w budowie, więc przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Jeżeli masz jakieś pytania – zapraszamy do kontaktu w zakładce KONTAKT.